VESTUVIŲ PLANAVIMAS

Vestuvių planuotojakas ji? Kokia jos rolė vestuvėse? Jos nauda? Ar ji reikalinga, o gal vestuves galite susiplanuoti patys? Kaip išsirinkti GERĄ vestuvių planuotoją? Į visus šiuos klausimus turime atsakymus!

Vestuvių planuotoja – tai Jūsų dešinioji ranka iki vestuvių bei vestuvių dieną. Nuotakos visada būna euforijoje, su daug norų ir idėjų: į vienas vestuves nori sutalpinti viską, tačiau žinoma ne visos nuotakos tokios. Vyrai – su jais yra viskas kitaip: jaunikiai, dažniausiai net nenori „kištis“ ir visą atsakomybę palieka savo nuotakoms.

planner

Kokia vestuvių planuotojos rolė? Tai žmogus suplanuosiantis Jūsų vestuves nuo A iki Z. Vestuvių planuotoja žino nuo ko reikia pradėti norint suplanuoti vestuves. Tai žmogus turintis geriausius tiekėjus, geriausias kainas ir pasiūlymus. Planuotoja padeda renkantis suknelę moteriai ir kostiumą vyrui.

Vestuvių planuotojos nauda? Jos tikslas ir nauda Jums – ne viršyti Jūsų numatyto biudžeto, o jį sutaupyti. Taip, ji žino kaip sutaupyti, tačiau tuo pačiu turėti nuostabias, sklandžias ir gražias vestuves. Dar viena nauda – jos dėka turėsite kokybiškas ir apgalvotas vestuves.

Ar reikalinga vestuvių planuotoja? Jeigu norite visus metus skaičiuoti, ieškoti, rinktis, bendrauti/susitikinėti su tiekėjais, sulaukti skambučių vėlyvą vakarą, jeigu norite turėti neramias vestuvių išvakares galvojant ar viskas padaryta, ar visi tiekėjai suvažiavo, o gal net vestuvių rytą laužyti galvą, o ir vyrui taip pat kelti nerimą – tuomet ne, Jums vestuvių planuotoja nereikalinga ir vestuves galite planuotis patys. Tačiau, jei norite atsipalaiduoti ir mėgautis vestuvių rytą, galvoti tik apie save ir savo vyrą – tuomet Jus esate ten kur reikia, mes Jūsų paslaugoms!

Kaip išsirinkti GERĄ vestuvių planuotoją? Šis žmogus turi būti profesionalas ir nuolat besisukantis šioje srityje. Vestuvių planuotojas turi stebėti ir domėtis savo srities naujovėmis, nestovėti vietoje, o judėti su laiku. Kaip be būtų, tačiau planuotojas taip pat turi būti psichologiškai stabilus bei kantrus. GERAS vestuvių planuotojas dažnai yra brangus. Tačiau jei galvojate, kad gebate šventę susiplanuoti patys, ar reikia tik keletą patarimų, jeigu nereikalauja sudėtingo mąstymo ir logistikos, jei reikia tik kelių dekoro elementų – tai vestuvių planuotojos Jums nelabai reikia. Tačiau jei norite sklandžių, kokybiškų, gražių vestuvių, o laikas Jums lekia šviesos greičiu – tuomet susisiekite jau dabar su vestuvių planuotoja!

Jaunieji, siekiame paaiškinti, kad vestuvių planuotoja nėra Jūsų priešas, ji yra Jūsų draugas, kolega, komandos narys. Tačiau negalvokite, kad tai yra vergas ar aiškiaregys. Vestuvių planuotojas nedirba visą parą. Tačiau, jeigu Jus patys turite idėjų, norų, sugalvotų staigmenų vienas kitam – visada pasitarkite su vestuvių planuotoju. Kiekvienas specialistas dirbantis šioje srityje siekia darbą atlikti geriau, nei gerai.

Vestuvių pkanavimas

Siekiame pristatyti naujausias vestuvių naujienas, idėjas, produktus ir paslaugas, kad Jūsų diena būtų unikali ir nepamirštama.
Kiekviena pora turi kažką ypatingo ir reto. Mūsų meilė vestuvėms ir Jūsų meilė vienas kitam – yra varomoji jėga mums.
Tikimės, kad galime padėti Jums planuojant ir kuriant didžiausią Jūsų gyvenimo dieną.