VESTUVĖS PIETINĖJE ISPANIJOJE

¡Buenos días enamorados! ¿Cómo estáis?

¿Les gusta España? Si les gusta España y estilo andaluz, entonces tenéis que tener una fiesta de boda maravillosa aquí!

Esame profesionalios vestuvių planuotojos, turinčios įgytą kvalifikaciją  planuojant vestuvių šventes, o nuo 2022-ųjų metų Jūsų šventes planuojame ir
pietinėje Ispanijoje, šalyje kur saulė lepina ištisus metus.

KODĖL ISPANIJA?

Ko gero, nuo tos dienos, kai jaunavedžiai išsirenka vestuvių datą, meldžia, kad vestuvių dieną šviestų saulė, kad šiltas vėjelis palengva glostytų kiekvieną atėjusį pasveikinti. Atsižvelgiant į šį didžiausią jaunųjų poreikį – mes siūlome vestuvių šventę kelti į pietinę Ispanijos dalį, Andalūzijos (Andalucía) regioną, kuris turi daugiausiai saulės spindulių metuose.

Ispanija garsėja savo turtinga gamta, kalnais, švaria jūra, auginamomis alyvmedžių plantacijomis – Ispanijoje auga daugiau nei 70 milijonų alyvmedžių, šio krašto aliejaus išspaudžiama beveik pusė viso pasaulio alyvuogių aliejaus. Ispanijoje taip pat pamatysite augančias citrinas, mandarinus, apelsinus, besiganančias avis kalnuose ir daug nuostabių panoraminių vaizdų.

Kiekvienas Ispanijos regionas turi savo virtuvę kuria didžiuojasi. Apsistojant Andalūzijoje yra būtina paragauti jūros gerybių, nes pietinė Ispanijos dalis pasižymi skaniausia žuvimi visoje Ispanijoje – na taip, juk Andalūzijos krantą skalauja Viduržemio jūra! Tačiau nereiktų pamiršti tradicinių ispaniškų patiekalų – kurie taip pat galėtų būti pateikti Jūsų vestuvių vakarienėje .

Ispaniją pasirinkome ne tik dėl gamtos ar oro – mus taip pa sužavėjo ispaniškas temperamentas, jų atsipalaidavimas ir esamas džiugesys kiekviena diena. Jie Tau ištars „¡Hola!“ nors visiškai Tavęs nepažįsta, visada nusišypsos – jausiesi taip, lyg esi laukiamas kiekvieno ispano šeimoje!

Mes Jus galime tik įspėti, kad po ispaniško atsipalaidavimo ir įgautos ispaniškos ramybės Jums bus nelengva grįžti į rutiną! 

Taigi, laikas pradėti planuoti Jūsų vestuvių šventę pentinėje Ispanijoje!

KAINA

Dažnai gali atrodyti, kad vestuvės užsienyje yra skirtos tik gerokai pasiturinčioms poroms. Sklaido mitas, kad vestuvės užsienyje yra gerokai brangiau nei Lietuvoje. Taigi, vienas pagrindinių klausimų kuriuos girdime iš sutuoktinių – kiek kainuoja vestuvės Ispanijoje? Klausimas atrodo toks paprastas, tik deja, mes niekada neturime tikslaus atsakymo tokiam pirminiam Jūsų klausimui, kol nėra aiškūs Jūsų pačių lūkesčiai.  Tačiau mitą, kad „užsienyje yra brangiau“ galime tikrai paneigti, nes daugelis paslaugų tiekėjų yra pigiau negu Lietuvoje, taip pat nereikėtų pamiršti, kad tuo pačiu turite kelių dienų atostogas. Atsakykite sau į klausimą, kaip norėtumėte išleisti 15 tūkstančių eurų sumą: turėti vienos dienos šventę ir visus parūpinti sočia vakariene ar vis dėlto turėti ceremoniją, vestuvių šventę, atostogas, saulę, šilumą ir Viduržiemio jūrą šalia?

BIUDŽETAS

Teisingas svečių sąrašas = Jūsų biudžetui. Ši taisyklė galioja planuojat vestuves tiek Lietuvoje, tiek Ispanijoje. Prieš užduodami klausimą „kiek kainuoja vestuvės Ispanijoje?“ turite atsakyti sau į kelis klausimus: Kokį svečių kiekį planuojate (skaičius gali būti vos nuo kelių liudininkų iki kelių dešimčių draugų ir artimųjų;  Preliminari šventės data; Norėtumėte visi gyventi vienoje viloje ar viešbutyje su atskirais kambariais; norite tiesiog ramios vakarienės restorane ar vakarėlio salėje su DJ paslaugomis; o galbūt Jūs apgyvendinimu jau pasirūpinote ir norite tik romantiškos, jaukios ceremonijos bei popietės? Tik atsakius mums į šiuos klausimus, galėsime pateikti preliminarią vestuvių šventės kainą pietinėje Ispanijoje, tačiau nurimkite, tai tikrai nebus brangiau nei Lietuvoje! 

Mes, vestuvių planuotojai, visada prisitaikysime prie Jūsų lūkesčių ir poreikių – pasiūlysime geriausius bei tinkamiausius sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų norimą skirti biudžetą. Nepamirškite, kad visi biudžetiniai sprendimai bei kiti paslaugų tiekėjų pasirinkimai yra tik po Jūsų patvirtinimo, taigi šventė planuojama kiekvienai porai individualiai .

Pradėkime planuoti Jūsų vestuvių šventę jau dabar!

Siekiame pristatyti naujausias vestuvių naujienas, idėjas, produktus ir paslaugas, kad Jūsų diena būtų unikali ir nepamirštama.
Kiekviena pora turi kažką ypatingo ir reto. Mūsų meilė vestuvėms ir Jūsų meilė vienas kitam – yra varomoji jėga mums.
Tikimės, kad galime padėti Jums planuojant ir kuriant didžiausią Jūsų gyvenimo dieną.