VESTUVĖS UŽSIENYJE

VESTUVĖS UŽSIENYJE sparčiai populiarėjantis vestuvių formatas. Būsimi jaunavedžiai vis dažniau renkasi vestuves šiltuosiuose kraštuose ir tikrai ne veltui – juk smagu nesijaudinti dėl oro, gera, kai saulės spinduliai glosto kūną, o palmės ir jūra leidžia pajusti ramybės dvelksmą. Dar vienas svarbus faktorius, kodėl poros renkasi planuotis vestuves užsienyje – kainos. Iš tiesų surengti vestuves užsienyje yra gerokai pigiau nei Lietuvoje – tai sako ir mūsų patirtis dirbant tarp Lietuvos ir Ispanijos.

Jeigu kliento laiške ar gyvame pokalbyje yra dvejonė tokia kaip: „nežinome kur planuoti savo šventę, Lietuvoje ar Ispanijoje“ , mes pateiksime ne vieną argumentą kodėl vestuvės Ispanijoje yra geriau, praktiškiau ir įsimintingiau, bet tikrai nenuvertinant Lietuvoje organizuojamų švenčių.

Jeigu jau nusprendėte, kad norite vestuvių svetur, būtina pasisamdyti vestuvių planuotoją, kuri dirba Jūsų pasirinktoje šalyje. Vestuvės užsienyje yra ne tik kaip platus vandenynas su nežinomu povandeniniu pasauliu, tačiau gali iškilti problemų susijusių su kalbos barjeru, kaip išsirinkti tinkamą ir patikimą paslaugos teikėją, kaip likti neapgautam renkantis šventės vietą ir dar daug niuansų kuriuos gali žinoti tik tos šalies vestuvių planuotoja.

Mes garantuojame, kad planuojant Jūsų vestuves Ispanijoje, tikrai jausitės ramūs, bus atsakyta į visus Jūsų užduodamus klausimus, o viešnagės metu būsime Jūsų dešinioji ranka nepažįstamoje Jums šalyje.

Leiskite sau turėti ne tik ypatingą vestuvių dieną, tačiau taip pat nuostabias kelių dienų atostogas suartimiausiais draugais ir šeima.

Saulėta vestuvių kryptis – pietinė Ispanija! Nebijokite savo vestuves švęsti užsienyje, nebijokite būti unikalūs, o svarbiausia nebijokite savo svajones paversti realybe!

Siekiame pristatyti naujausias vestuvių naujienas, idėjas, produktus ir paslaugas, kad Jūsų diena būtų unikali ir nepamirštama.
Kiekviena pora turi kažką ypatingo ir reto. Mūsų meilė vestuvėms ir Jūsų meilė vienas kitam – yra varomoji jėga mums.
Tikimės, kad galime padėti Jums planuojant ir kuriant didžiausią Jūsų gyvenimo dieną.